суббота, 14 апреля 2012 г.

Пасха...! Христос Воскрес!!!


Христос Воскрес !!!!!!
Радіють діти ідуть у поле у садок збирають ягоди і квіти кладуть на божий хрест вінок
Нехай радіє Божа мати
Радіючи з святих небес як на землі радіють діти
Христос Воскрес Христос Вокрес !!!!!
 Ми вас вітаємо з пасхою.....печіть паску....малюйте яйця...проведіть це свято у колі сім*ї!!
Зображення 8 з 606

Комментариев нет:

Отправить комментарий